Ürün Başarıyla Sepetinize Eklendi Sepete Gitmek için Tıklayınız
Xml Ve Satış Ortaklığı

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Bayi Girişi / Başvuru

 

 

 

Han bujiteri, bijuteri,dermokozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde 1000 den fazla ürün ile xml bayilik veriyor.
6 Farklı ana kategori ve onlarca alt kategoride binlerce ürünü ile yüksek kar oranları sunan han bujiteri,  XML aracılığı ile dropshopping sistemine uygun olarak çalışma fırsatı sunuyor.

 

hanbujiteri.com - Bayilik Şartları

 

 

·Şirketimiz Bujiteri ve Dermokozmetik alanlarında yüksek stoklu toptancılık yapmakta olup bayilik dağılımı yapmaktadır.

 

·Bijuteri,dermokozmetik ve kişisel bakım ürünleri satan veya satmak isteyen E Ticaret siteleri,Sanal mağazalarda satış yapan firmalar, bayimiz olarak stok riski ve maliyeti olmaksızın tüm ürün çeşitlerimizi satışlarına dahil edebilirler. Bu sayede satışlarını ve karlılıklarını arttırırlar stok riskleri bulunmaz.

 

·E Ticaret sitesi olan firmalara ve Sanal pazar yeri firmalarına XML desteği sağlamaktayız. Böylece ürünlerimizi uğraşmaksızın sitelerine yükleyebilirler. Online stok takibi yapabilirler.

 

·Excel ile toplu ürün girmek isteyen bayilerimizede ürünlerimizin tamamı için hazırlanmış excel tablosunu paylaşmaktayız.

 

·Bayimiz olan firma ve satıcıların iskonto(indirim) oranı %15'dir. Genel olarak %60 lara ulaşan bir karlılık söz konusudur.

 

·Firmalar ve temsilciler bayi ekranımızdan, bayi alış ve satış fiyatlarını online olarak görebilirler ve sipariş durumlarını takip edebilirler.

 

·Sitemizden vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ve havale seçeneğiyle ödeme yapabilirsiniz.

 

·Firmalar ve temsilciler bayi ekranından aldıkları ürünleri ister müşterilerine direk gönderim, isterlerse de kendi firma adreslerine gönderim sağlatabilirler.

 

·Tüm ürünlerin stok güncellenmesi anlık yapılmaktadır ve XML'e yansımaktadır.

 

·Tüm bayilerimiz ürünleri bayi ekranından temin ederken sipariş açıklaması kısmına hangi Sanal pazar yerinde satış yaptığını ve kargo gönderim kodunu yazmalıdır.

 

·Müşteriden doğan iade taleplerine karşı, iade kargo ücreti bayi tarafından karşılanır.

 

·Siparişleriniz ertesi gün kargolanır.

 

 

Firmamız ve XML satış ortaklığı hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler info@hanbujiteri.com mail atabilir, Whatsapp üzerinden mesaj yazabilir veya 05333085478 bu numaradan ulaşabilir.